Karot Delme


Karot Delme

Karot Delme Acil 0532 654 07 73

 

Adana karot delme, Adana karot alma, Adana kalrot kesme, Adana karot, karot delme, Karot kesme, karot alma, beton delme, Adana beton delme, Adana karotçu, Karot, karot delme kesme, karot fiyatları, karot ucu fiyatları, karot makinaları, kalrot makinası fiyat, karot alma fiyatları, beton kesme fiyatları

İnşaatlarda ve yapım işlerinizde, beton delme konusunda sizlere büyük kolaylıklar getiren , gerek zaman açısından ve gerekse ücret bakımından; Tercih edilen bir sistemdir.

Geleneksel yöntemlerle beton delme işi (kırıcı delicilerle) çok fazla zaman almaktadır, kırma işlemi esnasında, betonda titreşim oluşmasından dolayı kılcal çatlaklar meydana gelmekte, bu da betonun direncini ve kalitesini azaltmaktadır. Çatlaklardan suyun, nemin ve oksijenin girmesiyle taşıyıcı demir sistemde korozyon meydana gelmektedir. Bu da yapının ömrünün çok kısalmasına sebep olmaktadır. Kırıcılarla yapılan delme esnasında çıkan demirlerin kesilmesi de hem problemdir hem de titreşimden dolayı demirin betondan ayrılması söz konusudur, Kırıcılarla betondan Ø 10 cm.’lik bir borunun geçebilmesi için açılan delik Ø 10 cm.’den her zaman büyük olacaktır. Oysa karot makinesi ile Ø 50 cm – Ø 1000 cm.’e kadar her çapta delik açılımının yanı sıra, çok zahmetsiz, çok hızlı ve ekonomiktir.

Delme işlemi demir donatılı veya demir donatısız tüm zeminlere uygulanabilmekte olup,darbesiz, sessiz, pislik bırakmadan ( yatay, dikey, düşey ) istediğiniz açı ve derinlikte, tavanda, yerde, balkonda, çatıda, perdede, en uç köşelerde dahi her türlü açılım ve tadilatı yaptırmak için en uygun sistemdir. Beton ve donatıya vibrasyonun verdiği zararı vermez, çünkü vibrasyon yoktur. Betonun içinden geçecek çap kadar delik delme açılır.

Çok hızlıdır, kırıcı ve delicilerle bir haftada yapılabilen bir iş bir güne inebilmektedir. Kırıcılarla gereğinden fazla büyük açılan deliklerin çimento ve tamir harçlarıyla yeniden onarılması gerekmektedir. Ama karot ile beton delme de tamirata gerek yoktur ve Perde betona kapı ve pencere açımları, şaft açımları dahil olmak üzere her türlü beton delme işlemlerinde bunun yanı sıra beton numunesi mermer ocaklarında da kullanılmaktadır. Size hem işçilikten , hem zamandan hem de maddi anlamda tasarruf sağlar.

Karot ile beton delme de.! Q 10 – Q500 arası 550 cm derinlik 45° ile 90º açı ile her çaptaki deliği sıfır vibrasyonla, betona zarar vermeden, istenilen çapta delme işlemi yapmaktayız. Delme işlemi demir donatılı veya demir donatısız tüm zeminlere uygulanabilmekte olup, darbesiz, sessiz, pislik bırakmadan ( yatay, dikey, düşey ) istediğiniz açı , derinlikte, tavanda, yerde, balkonda, çatıda, perdede, en uç köşelerde dahi her türlü açılım ve tadilatı yaptırmak için en uygun sistemdir.

KAROT İLE BETON KESME SİSTEMLERİ

Karot ile beton kesme de Q20 – Q500 arası 550 cm derinlik 45º ile 90º derece açı ile her çaptaki deliği sıfır vibrasyonla, betona zarar vermeden, istenilen çapta kesme işlemi yapmaktayız. Karot ile delme işlemi ile aynıdır ! Hidrolik kesme makineleri’nin yetersiz kaldığı, betonun 50 cm yi geçmesi durumunda 550 cm kadar çürütme esaslı uygulama yapılarak beton kütlelerin nakil işlemidir. Kesme işlemi demir donatılı veya demir donatısız tüm zeminlere uygulanabilmekte dir, Adana karot delme, Adana karot alma, Adana kalrot kesme, Adana karot, karot delme, Karot kesme, karot alma, beton delme, Adana beton delme, Adana karotçu, Karot, karot delme kesme, karot fiyatları, karot ucu fiyatları, karot makinaları, kalrot makinası fiyat, karot alma fiyatları, beton kesme fiyatları

Beton Delme  Bizim İşimiz…. sloganı ile zaman ve yer gözetmeksizin, profesyonel kadro, geniş makine parkuru ,güvenilir bir yönetim, kalite ve hız dahilinde, TÜRKİYE’nin her bölge ve yöresinde hizmet vermekteyiz.

Karot ile beton delme çap 100 mm, 110mm, 130 mm, 150 mm, 200 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 700 mm, derinlik, 15 cm, 20 cm, 30 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm, 70 cm, 100 cm, 150 cm, 25 TL, 30 TL, 40 TL, 50 TL, 60 TL, 70 TL, 80 TL, 100 TL, 150 TL, 200 TL, Not: Fiyatlar, çapa, derinliğe, kalınlığa, miktara ve şantiyenin bulunduğu konuma göre değişkenlik gösterebilir. Fiyat için lütfen telefon ile irtibata geçiniz Tel: 0322 458 65 66